Choose the best web hosting provider for your site and buy professional website templates online for cheap.

 

ZAZIMOVÁNÍ BAZÉNŮ

Po ukončení letní sezóny je důležité bazén správně zazimovat.

 

5 bodů jak postupovat při zazimování bazénů

ošetřených bezchlorovou chemií:

 

  • Bazén je nutné zazimovat ještě před příchodem prvních mrazů. Nejlépe je začít se zazimováním, když se teplota vody v bazénu ustálí na 12°C.

  • Zpětným propláchnutím vyčistěte filtr. Je potřeba odpustit cca 30% vody z bazénu tak, aby voda zasahovala 20cm pod zpětné trysky, a by potrubí bylo odvodněné.

  • Vložte do bazénu plastové plováky nebo PET lahve částečně napuštěné vodou do poloviny objemu, aby rozpínající se led nepoškodil stěny bazénu.

  • Nadávkujte Pure Care (nr.7501), který díky unikátnímu systému SPECTRAL POOL AGENT+ se zvýšenou funkcí širokospektrální úpravy vody zabraňuje tvorbě a množení plísní, hub, řas, bakterií atd. v případě, že nedošlo k příchodu mrazů. Funkčnost přípravku přetrvává i po roztátí vody v bazénu. Doporučené dávková je 300-400ml/10m3.

  • Nakonec celý bazén zakryjte plachtou.

 

Výrobky uvedené v tomto článku:

Bezchlorový tekutý prostředek na šetrné ošetření a dlouhodobé udržení čistoty vody v bazénech

Cena 499 Kč (Pro registrované zákazníky Eurona 419 Kč)

Obsah 1000 ml

Kód 7501

 

Nejšetrnější způsob ošetření a udržení čistoty vody v bazénech. Unikátní systém SPECTRAL POOL AGENT+ se zvýšenou funkcí širokospektrální úpravy zabraňuje tvorbě a množení plísní, hub, řas, bakterií a dalších nebezpečných choroboplodných zárodků a udržuje tak vodu zdravotně nezávadnou a průzračně čistou. Snadné dávkování i aplikace! Téměř okamžitý účinek! Koupání je možné již po krátkém promísení přípravku s bazénovou vodou. Je vhodný i do menších venkovních bazénů bez filtrace. Nezpůsobuje tvrdost vody, zápach. Nedráždí oči, sliznice ani pokožku! Nezpůsobuje alergie. Je vhodný  pro ošetření bazénové vody určené především pro rodiny s dětmi, ale také pro osoby s citlivou pokožkou, pro astmatiky a alergiky.

Eurona ekodrogerie