Choose the best web hosting provider for your site and buy professional website templates online for cheap.

 

BEZCHLOROVÝ DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK

                     proti plísním s preventivní ochrannou funkcí

 

 Výrobek byl vyvinut především za účelem odstranění a ochrany před plísněmi ze stěn a povrchů v domácnostech. Díky svým schopnostem umožňuje předcházet vzniku a množení ložisek plísní a bakterií.

 

Jeho využití je však mnohem rozsáhlejší. Eliminujte široké spektrum mikroorganismů. Lze užívat ve všech částech domácnosti. Je především vhodný pro rodiny s malými dětmi, kde je potřeba udržovat bakteriální čistotu domácnosti a její dlouhodobou ochranu před plísněmi a mikroorganismy.

 

Díky jeho unikátnímu složení bez chloru, alkoholu, aldehydů a fenolů je pro člověka, zvířata i rostliny bezpečným přípravkem. Oproti výrobkům obsahující chlor, ho lze aplikovat za přítomnosti osob i zvířat bez nepříjemného pachu agresivních chemikálií. Je nehořlavý, nekorozivní a nepoškozuje žádné materiály (textilie, dřevo, plast, jemná kůže, guma atd). Jeho desinfekční a protizápachová funkce je založena na vzniku polymerové vrstvy, která eliminuje znečištění plochy a stěn od mikroorganismů.

 

Možnosti použití v domácnosti:

1. Odstranění plísní ze stěn a prevence před jejich dalším vznikem pouhou aplikací na plíseň a setřením. 2. Eliminuje pachy v odpadkových koších, ledničkách, myčkách a pračkách. 3. Výborně odstraňuje pach ze všech kuchyňských spotřebičů, kde po krátkém působení stačí pouze opláchnout přípravek. 4. Dezinfikuje dětské hračky, které se po aplikaci a 15minutovém působení omyjí proudem vody. 5. Dezinfekce koupelen a eliminace plísně v okolí umyvadla, vany a sprchového koutu zcela bez zápachu. 6. Dezinfekce kuchyní, linky, dřezu, pracovních ploch, podlach a spotřebičů. 7. Odstranění pachu v botách a jako prevence před vznikem zápachu způsobeného kožní plísní. 8. Pomocník při cestování, kde rychle dezinfikuje WC sedátka, kliky atd. Eliminuje pachy ze zavazadel a dětských sedaček. 9. Dezinfekce matrací od roztočů, bakterií a odstranění pachů z textilních materiálů. 10. Dezinfekce pelechů domácích mazlíčků a odstranění pachů, kde je potřeba před praním nastříkat a nechat několik minut působit.

Výrobky uvedené v tomto článku:

 

Bezchlorový dezinfekční a antibakteriální prostředek proti plísním s preventivní ochrannou funcí

Cena 247 Kč (Pro registrované zákazníky Eurona 207 Kč)

Obsah 500 ml

Kód 3167

 

Velmi účinná dezinfekční a fungicidní funkce. Speciální složka FUNGUS REMOVER důkladně odstraní nejen plísně a jejich vegetativní formy, ale také nebezpečné řasy a kvasinky. DISINFECTION SYSTEM+ okamžitě dezinfikuje plochy, předměty či těžko přístupná místa a to vše bez nepříjemného zápachu. Snadné a rychlé použití např. na kuchyňské linky a dřezy, v koupelnách, na toaletách atd. Eliminuje zápach - např. v ledničce, v pračce či myčce. Působí okamžitě po aplikaci a lze ho použít také jako účinnou prevenci vzniku plísní. Nebělí ani jinak nepoškozuje ošetřované materiály. Speciální složka E-PROTECTION ošetřená místa dlouhodobě chrání proti opětovnému vzniku plísní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Šetrný k životnímu prostředí. Nedráždí pokožku a nezpůsobuje alergie. Při aplikaci nejsou nutné speciální ochranné pomůcky. Nezamořuje ošetřovanou místnost nepříjemným zápachem. Je zcela bezpečný pro člověka, zvířata a rostliny.

 

  1. Návod k použití k odstranění plísní: Naneste přípravek na ložiska plísně a setřete. Pro prevenci přípravek naneste a nechte zaschnout (neoplachujte a neotírejte).

  2. Návod k použití na dezinfekci: Naneste přípravek na dezinfikovanou plochu, nechte působit 1 minut a otřete.

Eurona ekodrogerie