Choose the best web hosting provider for your site and buy professional website templates online for cheap.

 

EURONA KOSMETICKÉ TIPY

JAK PŘEŽÍT ZIMU S ÚSMĚVEM?

... neúprosná zima. Jak pečovat o svou pleť a tělo?

 

Konec roku bývá pro náš organismus jednou velkou zátěžkávací zkouškou. S příchodem podzimu nastává období, kdy bychom měli našemu tělu věnovat zvýšenou péči. Naše pozornost by měla směřovat zejména na pokožku a na pleť, která zejména v zimním období velmi trpí. Teplotní rozdíly při přechodech z mrazivého venkovního prostředí do vyhřátých či klimatizovaných místností a naopak, snížená vzdušná vlhkost, halení se do teplých kabátů, šál, rukavic a čepic, to vše neblaze působí na pokožku těla, nejvíce však v zimě trpí naše ruce, nohy, vlasy a v neposlední řadě pleť. Bývá přesušená, svrchní vrstva má tendenci se odlupovat, čímž se stává zvýšeně citlivou. Často se na ní pak objeví také nepříjemné červené skvrny. Pleť je matná, napnutá a bez života.

 

Pleť - zrcadlo Vaší péče

Ochranný pleťový krém s Aloe vera (nr. 6019) je vhodný i pro citlivou pleť dospělých a dětí! Nezanechává mastný pocit! Hydratuje a vyživuje do hloubky a díky vysoce regenerační péči ULTIMATE SHEE BUTTER IMUNITY NUTRI+ s obsahem pravého bambuckého másla pleť dokonale chrání před mrazem i teplotními změnami. Neobsahuje parabeny.

 

A naše ruce a nohy?

I pokožka rukou a nohou je v zimním období velmi namáhaná. Nohám musíme v zimním období odepřít přísun vzduchu a zahříváme je v teplých botách, nebo nám někdy naopak promrznou na kost. Stejně tak ruce trpí v rukavicích a mráz je nekompromisně vysušuje. Namáhaná pokožka rukou a nohou má tendenci popraskat. Nezapomínejte proto pečovat i o ni častěji a s větší inzenzitou. Důležitá je správná volba krému. Ruce jsou naší vizitkou a nohy si po dlouhém dni také zaslouží revitalizující péči. Ochranný krém na nohy s Aloe vera (nr. 6016) působí i proti plísním a zápachu! Intenzivní péče a životodárný balzám pro Vaše nohy. Neobsahuje parabeny. Aktivní konopný krém na ruce (nr. 6023) je první pomoc pro vysušenou pokožku rukou! Obsahuje měsíček lékařský, dokonale se vstřebává bez pocitu mastných rukou, pečuje o ruce i nehty a neobsahuje parabeny.

 

I vlasy vyžadují extra péči!

Zima nám dává zabrat. Ani vlasy nejsou výjimkou. Někdy nám na ně například cestou do práce trochu nasněží, do toho mráz a teplotní rozdíly, v prci je vytopeno a suchý vzduch a pohroma už "klepe na dveře". Vlasy se velmi snadno poškodí, splihnou, budou bez objemu se sklonem k lámavosti a k třepení konečků. Ani vlastová pokožka nebývá ušetřena. Ochranný šampon s Aloe vera a vitamínem E pro normální a mastné vlasy (nr. 6021). Obsahuje Aloe vera gel a vitamin E pro krásné a zdravé vlasy i vlasovou pokožku.

 

Hýčkejte a zahřejte své tělo!

V zimním období se můžete cítit unavení více než jindy. Dny jsou krátké, vstáváme a vracíme se domů za tmy. Dopřejte si proto ozdravnou masáž, která pomůže odstranit bolavá místa, znovu Vás rozhýbe, uleví kloubům, prokrví a prohřeje pokožku. Máme pro Vás řešení. Aktivní hřejivý konopný krém (nr. 6025) zahřeje Vaši prochladlé ruce i nohy! Odstraní bolavá místa! Obsahuje blahodárný konopný olej, silice zázvoru, hřebíčku a skořice a bylinku Arniku lékařskou.

 

Nejsložitějším úkolem bývá pro mnohé najít si na sebe chvíli čas. Předvánoční shon, všudy přítomný stres, práce, děti, rodina. Kolotoč povinností, který nás většinou více než méně svazuje. Pokud se Vám to ale i přesto povede a budete věnovat alespoň půlhodinku denně sami sobě a Vašemu tělu, stane se pro Vás i neúprosná zima příjemnou zasněženou procházkou obdobím, které nakonec přeci můžete mít celkem snadno rádi.

 

Výrobky uvedené v tomto článku:

 

Ochranný pleťový krém s Aloe vera

Cena 197 Kč (Pro registrované zákazníky 166 Kč.)

Obsah 100 ml

Kód 6019

 

5 PLUSOVÝCH ÚČINKŮ + Regenerace a dlouhodobá hydratace! + Zvýšení elasticity pleti! + Hloubková výživa a omlazení! + Zvýšení odolnosti pleti! + Bez zanechání mastného pocitu! ORIGINAL CLINICAL SPECIALISTs. ALOE PURE =100% přírodní Aloe vera gel. ULTIMATE SHEA BUTTER IMUNITY NUTRI+ = výživa, regenerace & podpora imunity pleti. ANTIAGEnt = omezení stárnutí pleti. E-ABSORB = rychlá vstřebatelnost. Obsahuje ALOE PURE = 100% přírodní Aloe vera gel, který je obsažen v listech Aloe vera (Mexico/ USA). Hloubkově vyživující a vysoce regenerační péče ULTIMATE SHEA BUTTER IMUNITY NUTRI+ s pravým bambuckým máslem známým pro svůj vysoký obsah vitaminů A, E a F, působí protizánětlivě, hojí, sametově zvláčňuje a celkově zvyšuje odolnost pleti. Díky mimořádně šetrnému složení je krém vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé a jemné dětské pokožky. Příjemně jemná parfemace. Neobsahuje parabeny. Výrobek bude v prodeji v průběhu měsíce září. Budeme Vás informovat.

Naneste rovnoměrně přiměřené množství krému na obličej a krk a vmasírujte do úplného vstřebání. Aplikujte dle potřeby i několikrát denně.

 

Ochranný krém na nohy s Aloe vera

Cena 147 Kč (Pro registrované zákazníky 124 Kč.)

Obsah 100 ml

Kód 6016

 

Intenzivní péče a životodárný balzám pro Vaše chodidla a nehty. Okamžitě osvěžuje a obnovuje sametovou hebkost a vláčnost pokožky. Prevence opětovného vzniku problémů. Vmasírujte malé množství krému do pokožky chodidel a nechte chvíli působit. Pravidelným používáním se pozitivní účinky násobí.

 

Aktivní konopný krém na ruce

Cena 167 Kč (Pro registrované zákazníky 140 Kč.)

Obsah 100 ml

Kód 6023

 

5 PLUSOVÝCH ÚČINKŮ + Intenzivní hydratační péče o suchou a namáhanou pokožku! + Hluboká regenerace a výživa! + Sametové zjemnění pokožky! + Prevence opětovného vzniku problémů! + Bez zanechání mastného pocitu! ORIGINAL CLINICAL SPECIALISTs. CANNABIS PURE = 100% Cannabis sativa seed olej. NATURAL DOCTOR = měsíček lékařský • ANTIAGEnt = omezení stárnutí pokožky. E-ABSORB = rychlá vstřebatelnost. HAND PROTECTOR = dlouhodobá ochrana rukou i nehtů. Obsahuje CANNABIS PURE = 100% konopný olej, obsažený v semenech Cannabis sativa, který je cenným zdrojem nenasycených mastných kyselin a vitaminů, chrání Vaši pokožku před vnějšími vlivy a přispívá k její regeneraci a zvláčnění. Intenzivně pečuje a vyživuje suchou a namáhanou pokožku Vašich rukou. Účinně zvláčňuje a zjemňuje, pokožku Vašich rukou tak zanechá sametově hebkou. Obsahuje měsíček lékařský, který má dezinfekční, antibiotické a antiseptické účinky. Neobsahuje parabeny.

Naneste přiměřené množství krému na ruce i nehty a vmasírujte do úplného vstřebání. Aplikujte dle potřeby i několikrát denně.

 

Ochranný šampon s Aloe vera a vimtaminem E

Cena 169 Kč (Pro registrované zákazníky 142 Kč.)

Obsah 250 ml

Kód 6021

 

5 PLUSOVÝCH ÚČINKŮ + Příznivě působí na vlasy i vlasovou pokožku! + Intenzivní hydratace! + Komplexní výživa! + Proti stárnutí vlasů! + Regeneruje, chrání a dodává vlasům nádherný lesk! ORIGINAL CLINICAL SPECIALISTs. ALOE PURE =100% přírodní Aloe vera gel. E-AntiOX = Ochrana kutikuly vlasu (vnější ochranná vrstva vlasu). ANTIAGEnt = Omezení stárnutí vlasů. Obsahuje ALOE PURE = 100% přírodní Aloe vera gel, který je obsažen v listech Aloe vera. Aloe vera zklidňuje pokožku. E-AntiOX s vitaminem E udržuje vlhkost pokožky hlavy, působí proti stárnutí a podporuje vznik nových vlasových buněk. Zanechává vlasy hedvábné, vyživené a lesklé. Jemná parfemace. Neobsahuje parabeny.

Aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte a opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.

 

Aktivní hřejivý konopný krém

Cena 257 Kč (Pro registrované zákazníky 216 Kč.)

Obsah 200 ml

Kód 6025

 

5 PLUSOVÝCH ÚČINKŮ + Regenerace pokožky! + Zlepšení hybnosti kloubů, šlach a svalů! + Zvláčnění pokožky! + Nezanechává pocit mastnoty! + Zvyšuje prokrvení a prohřátí pokožky a svalů! ORIGINAL CLINICAL SPECIALISTs. CANNABIS PURE =100% Cannabis sativa seed olej. Natural Doctor = 3 léčivé byliny.  ARNICA MONTANA Extract = proti svalové únavě, pohmožděninám i otokům. E-ABSORB = rychlá vstřebatelnost. WARM+ = prohřátí pokožky, svalů a kloubů. Obsahuje CANNABIS PURE = 100% konopný olej, obsažený v semenech Cannabis sativa, který je cenným zdrojem nenasycených mastných kyselin a vitaminů, chrání Vaši pokožku před vnějšími vlivy a přispívá k její regeneraci a zvláčnění. Odstraňuje pocit ztuhlosti svalů, šlach a kloubů a celkově zlepšuje jejich hybnost. Silice zázvoru, hřebíčku a skořice zvyšují prokrvení a prohřátí pokožky. Pomáhá také k prohřátí chladných rukou i nohou. Obsahuje bylinu Arnica montana, která je známá tím, že mírní následky nadměrné svalové námahy, uvolňuje svalové napětí a přispívá k rychlejšímu vstřebání pohmožděnin a otoků. Neobsahuje parabeny.

Naneste dostatečné množství krému a důkladně vmasírujte do pokožky. Opakujte aplikaci dle potřeby.

 

 

Eurona ekodrogerie