Choose the best web hosting provider for your site and buy professional website templates online for cheap.

 

SMLUVNÍ PODMÍNKY
A) Registrace a objednání
1. Po zadání objednávky do systému Eurona je zaslán informační e-mail o stavu vaší objednávky a konečné výši objednávky, výrobky jsou systémem přepočítány tj. ceny výrobků jsou sníženy o 20% obchodní marže.
2. Odesláním objednávky sdělujete souhlas s Vaší registrací za nezávislého registrovaného zákazníka společnosti Eurona s.r.o. za účelem získání slev při nákupu výrobků.
3. Zaregistrovanému subjektu následně nevzniká žádná povinnost objednávat výrobky společnosti Eurona.
4. Registrovaný zákazník má právo registraci kdykoliv písemně zrušit bez jakýkoliv sankcí.
5. Poskytnutá data podléhají zákonu č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a v žádném případě nemůžou být poskytnuty jiným právním subjektům pro obchodní účely.
6. Každý zákazník, který souhlasí s registrací do obchodní skupiny p. Jiřího Jansy, má nárok nakupovat za nákupní ceny "A", tedy -20%. Získání výhodnější nákupní ceny "B" nebo "C" na další měsíc závisí na celkové výši všech osobních objednávek v KC (katalogových cenách). Hodnota osobních objednávek za měsíc překračující hodnotu nad 2.500Kč v KC získává registrovaný zákazník výhodnější nákupní cenu "B" pro následující měsíc (25%). Hodnota osobní objednávek za měsíc překračující hodnotu 5.000Kč v KC získává registrovaný zákazník nejvýhodnější nákupní cenu "C" pro následující měsíc (30%). (Příklad: Objednáte-li zboží za katalogové ceny v hodnotě 2000Kč. Vaše konečná cena na faktuře bude pouze 1.694Kč při základní nákupní ceně "A".)
7. Po registraci zákazník obdrží (nejdelé však do 12hodin od odeslání objednávky přes objednávkový formulář) e-mail s přihlašovacími údaji na hlavní stránky výrobce Eurona s přístupem do webové sekce pro registrované zákazníky a poradce k vytváření dalších vašich objednávek. S registrací získává zákazník své osobní registrační číslo a heslo pro on-line objednávání, sledování stavu objednávky a osobní aktuální přehledy na webových stránkách Eurona.

B) První zásilka
1. Po registraci a vytvoření objednávky je zákazníkovi zaslána první zásilka s objednaným zbožím včetně StartPacketu zdarma. Obsah StartPacketu: 1ks aktuální katalog EuronaByČerný a ČernýCosmetix, 1ks aktuální ceník, 1ks aktuální akční leták, 4ks objednávkový formulář, 1ks reklamační formulář.
2. Na faktuře mají všechny položky svoji cenu (tedy i bonusy zdarma). V případě bonusů či dárků, které dostáváte zdarma, je jejich celková hodnota na faktuře odečtena v položce SLEVA!

C) Poštovné a balné
1. Objednávky v hodnotě alespoň za 1.500Kč v KC (katalogových cenách) - poštovné a balné není účtováno.
2. Poštovné a balné činí 90Kč pro objednávky nižší 1.500Kč v katalogových cenách.

D) Způsob doručení zásilky
1. Zboží je dodáváno na dobírku přepravní službou DPD v pondělí až pátek 07:00 až 17:00 hod!
2. Každou svoji objednávku si zákazník může nechat zaslat na jinou adresu než "trvalou doručovací adresu".
3. Na stránkách www.dpd.net zákazník může sledovat pohyb zásilky.

E) Reklamace
1. Zákazník má nárok na vrácení peněz do 30-ti dnů od převzetí zboží, výrobek musí mít alespoň 80% obsahu - 100% garance kvality Eurona. Po vrácení výrobku Eurona zašle výrobek nový nebo hodnotu výrobku odečte v příští objednávce (dle požadavku v reklamačním protokolu).

F) Ostatní nároky a povinnosti
1. Pokud si v průběhu 3 po sobě jdoucích měsíců registrovaný zákazník neobjedná, bude mu pozastaveno automatické rozesílání katalogů, letáků atd. Pokud obnoví zákazník objednávky, budou mu znovu propagační materiály zasílány na uvedenou adresu.
2. Pokud si registrovaný zákazník v průběhu 12-ti po sobě jdoucích měsíců neobjedná, bude mu jeho registrační číslo automaticky zrušeno systémem.
3. Registrovaný zákazník neplatí žádné poplatky za správu účtu, zasílání materiálů a výpisů. Neplatí žádné vstupní a obnovovací poplatky za prodloužení registrace na dalších 12 měsíců.
4. V zimních měsících (v závislosti na mrazech) mohou být objednávky přijaté v pátek expedovány až v pondělí. Důvodem je ochrana výrobků proti možnému přemrznutí ve skladech zasílatelské společnosti DPD.

Eurona ekodrogerie