Choose the best web hosting provider for your site and buy professional website templates online for cheap.

 

PÉČE O PRÁDLO
Prací prostředky
Prací prostředky jsou určeny pro všechny textilie vyrobené z přírodních a syntetických vláken. Všechny prostředky od Eurony obsahují speciální složky, např.: BIOCEL®, STABILEX®, ELASTIL® a značkové parfémy. Při dodržení doporučeného dávkování kompletně chráníte Vaši pračku, neboť zabraňují tvorbě vodního kamene a jsou šetrné k Vašemu prádlu, neboť pečují o každé vlákno tkaniny zvlášť. Dochází k změkčení vody. Dokonalá rozpustnost pracích prostředků neobsahují žádná plnidla.

Aviváže a kondicionéry
8x koncentrované aviváže a kondicinéry Vám zajistí parfém Vašemu prádlu. Aviváže přinášejí dlouhotrvající parfemaci a měkkost. Oděvy a ložní prádlo jsou jako nové. Ručníky si uchovají přirozenou savost a hebkost. Aviváže od EURONA by CERNY obsahují vybrané kosmetické parfémy. Vůně jsou vysoce stabilní i po sušení prádla v sušičce či po žehlení. Prádlo po aviváži voní i několik týdnů po vyprání.

PÉČE O DĚTI
Dětská kosmetika

Dětská kosmetika neobsahuje mýdla, barviva, minerální oleje, lanolin, alkohol ani aromatické látky. Péče o děti - je vhodná i pro miminka již od prvních dnů narození. Díky neutrálnímu pH nedráždí oči. Oleje řady Péče o děti léčí opruzeniny a preventivně brání jejich dalšímu vzniku. Dermatologicky testováno Státním zdravotním ústavem. Vysoce hydratují dětskou pokožku, která je velmi náchylná k vysoušení a podporují její přirozenou funkci. Jsou vhodné i pro dospělé osoby s citlivou pokožku.

PÉČE O NÁDOBÍ
Ruční mytí nádobí
Ruční mytí nádobí s ekologickou kosmetikou od EURONA by CERNY. Máte při mytí nádobí zájem o příjemnou vůni? Vyberte si z široké nabídky bytové kosmetiky na ruční mytí nádobí. Žádný prostředek na ruční mytí nádobí neobsahuje fosfor a další látky problematické pro životní prostředí. Bytová kosmetika na mytí nádobí obsahuje pouze účinné látky v koncentrované formě.

Prostředky do myčky
Myčka nádobí zajišťuje mytí a zároveň nahrazuje obtížnější utírání. V myčce umyjete hromady špinavého nádobí zcela bez námahy a navíc Vám zbude čas na důležitější věci. Přípravky do myčky přináší komplexní a šetrnou péči o Vaše nádobí. Síla enzymů odstraní i usazené skvrny. Umyté nádobí je hygienicky čisté. Použité parfémy zajistí příjemnou vůni v průběhu mycího cyklu.

PÉČE O DOMÁCNOST
Čistící prostředky
Čistící a úklidové prostředky jsou určené k čištění a úklidu zvláště ty, které se používají společně s vodou, obsahují různé látky např.: tenzidy, abraziva, látky měnící pH nebo ovlivňují účinek či stabilitu jiných složek, změkčovače vody, enzymy atd. Vysoce účinné nezávadné mycí prostředky pro domácnosti i profesionály. EURONA by CERNY nabízí vysoce účinné čistící mycí prostředky pro domácnost, kancelář, hotely a restaurace. Odmašťovací a čistící prostředky pro profesionální čištění a úklid, domácí chemii, čištění, odmaštění, vodou ředitelné a především ekologické. Rychlé a praktické využití.

WC gely, čističe toalet
Drogistické látky určené k čištění a úklidu. WC gely a úklidový prostředek na čištění toalet jsou vyrobeny výhradně z přírodních látek. Lze použít v biologických COV. Příjemně voní a neobsahují minerální kyseliny. Čističe jsou ekologické a biologicky odbouratelné. Výrobky s minimálním dopadem na životní prostředí. WC gely jsou vysoce koncentrované a intenzivně voní. Neobsahují fosfáty, barviva, geneticky modifikované enzymy, formaldehyd a další škodlivé látky.

PÉČE O ROSTLINY
Péče o rostliny EURONA by CERNY podporují silný a zdravý růst Vašich rostlin. Zajišťují vyváženou a optimální skladbu živin. Posilují kořenovou soustavu rostlin, vitalitu a zvyšují jejich odolnost vůči nemocen a napadení škůdci. Ekologická produkce přispívá k vyšší úrovni biologické rozmanitosti a k ochraně rostlinných, živočišných druhů a přírodního prostředí. Prostředky jsou koncentrovány, aby bylo dosaženo maximálních účinků při minimální zátěži životního prostředí. Výrobky značky EURONA by CERNY - Green care byly vyvinuty s nejvyšším ohledem na šetrnost k životnímu prostředí a optimální účinnost pro své zaměření. Neobsahují agresivní chlor ani formaldehyd. Nejsou a nikdy nebyly testovány na zvířatech. Jednoduché a šetrné dávkování, stoprocentní výsledek.

PÉČE O AUTOMOBIL
Ekologická autokosmetika od EURONA by CERNY je maximálně koncentrovaná, aby bylo dosaženo maximálních čistících účinků při minimální zátěži životního prostředí. Autokosmetika byly vyvinuty s nejvyšším ohledem na požadavky spotřebitele, který žádá vysoce účinné čistící prostředky na automobily. Snadná manipulace díky koncentrovanosti a žádným zbytečným přísadám. Jednoduché dávkování autokosmetiky. Všechna kosmetika řady Car care je vysoce účinná a jemná. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Prostředky EURONA by CERNY důkladně odstraní nečistoty a zachová čištěným plochám přirozeným vzhled.

PÉČE O BAZÉN
Bazénová bezchlórová chemie
Je pro Vás důležité, v čem se Vy a Vaše děti koupete? Unikátní bazénový bezchlórový program od EURONA by CERNY je výsledkem dlouhodobého vývoje. Produkty jsou v naprostém souladu s čistou filozofií a ekologickou vizí společnosti. Nejšetrnější způsob ošetření a jednorázové dezinfekce vody ve Vašich bazénech. Nezpůsobuje zápach, tvrdost vody. Výrobky EURONA by CERNY jsou vhodné k ošetření bazénové vody zejména pro rodiny s dětmi, ale také pro osoby s citlivou pokožkou, astmatiky a alergiky.

Eurona ekodrogerie