Choose the best web hosting provider for your site and buy professional website templates online for cheap.

Prostředek do vysavače pro potlačení výskytu roztočů, 35 ml

Speciální přírodní granulky zabrání dalšímu vzniku a šíření roztočů ve Vašem vysavači.
Prostředek do vysavače pro potlačení výskytu roztočů, 35 ml
Katalogová cena:99,00 Kč
Popis

PŘEDNOSTI A VLASTNOSTI:

Speciální přírodní granulky zabrání dalšímu vzniku a šíření roztočů ve Vašem vysavači.

• Obsahuje čistě přírodní speciální složku ANTI -ACARID BIOFORMULA ®, jejíž základ tvoří extrakt z rostliny Azadirachta indica, která působí velice spolehlivě v úporném boji s roztoči.

• Vhodný zejména pro alergiky.

• Rychlá a snadná aplikace.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

Věděli jste, že ... Bytoví roztoči patří mezi členovce příbuzné klíšťatům, kteří nejsou pouhým okem viditelní, protože jejich velikost se pohybuje od 0,2 do 0,5 mm, a navíc jsou tencí a průsvitní. Jejich potravu tvoří lidské lupy, kožní odpad, ale také plísně, bakterie a kvasinky. Většina běžných domácností tvoří ideální podmínky pro tyto parazity, takže invazivně osídlují například matrace, lůžkoviny a koberce. V jediné matraci se můžou nacházet miliony roztočů. Čím dál více lidí trpí alergiemi na tyto nepříjemně vzhlížející tvory, respektive zejména na jejích výměšky, které jsou příčinou vleklých zánětů dýchacích cest a kožních onemocnění. Přípravek proti roztočům EURONA je díky speciální složce ANTI-ACARID BIOFORMULA® a účinku extraktu z rostliny Azadirachta indica v ní obsaženém, efektivním pomocníkem v boji proti roztočům!

 

EURONA radí:

Prostředek můžete kombinovat s libovolnou vůní do vysavače pro dosažení provoněné místnosti a bez obav dalšího šíření roztočů.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Po každé výměně nového sáčku do vysavače nasypte část granulek na koberec a vysajte. • Jedno balení vystačí na 2-3 výměny sáčku. • Při kombinaci prostředku s vůní do vysavače nasypte stejné množství granulek parfému do vysavače na koberec a taktéž vysajte


Kód: 3106

Body: 4

Eurona ekodrogerie